Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Harmonogram wydawania żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Utworzono dnia 07.01.2020
Czcionka:

 

Poniedziałek    27  STYCZNIA –   REJON   I   – PANI  MONIKA S.

ul. Mickiewicza ,    ANIOŁOWO , BORZYNOWO , KROSIENKO , KROSNO , LESZCZYNA ,  ŁĄCZNA , MARIANKA , NOWE  KUSY, ROGOWO , RZECZNA ,  SAKÓWKO , SOKÓŁKA , STARE KUSY

Poniedziałek  27   STYCZNIA –   REJON    II  – PANI  DANUTA  P.

ul. Andersa , Długa , Kusocińskiego , Lwowska , Steffena, Traugutta , Widokowa , Wileńska , Wiosenna , Sybiraków ,

BĄDY , DAWIDY , GRYŻYNA , GULBITY , KAJMY , KAWKI , KOPINA , KRONIN , KUPIN ,

 ŁUKSZTY , MAJKI , ROBITY , STEGNY , WIKROWO

Wtorek   28   STYCZNIA –   REJON   III   – PANI  ALDONA C.

ul. Brzozowa , Chodkiewicza , Cicha , Dębowa , Kolonia Zdroje , Leśna , Parkowa , Słowackiego , Zacisze , 

GOŁĄBKI , KWITAJNY , LEŻNICA , NOWY CIESZYN , ROGAJNY , RZĘDY , SAŁKOWICE , SKOLIMOWO , SUROWE ,  ZIELNO 

Wtorek    28  STYCZNIA - REJON   IV  – PANI    AGATA C.

ul. 11 Listopada , Działka , Jana Pawła II , Ogrodowa ,  Partyzantów ,

 Spacerowa , Spółdzielcza , Wiśniowa  ,      ANGLITY

Środa     29  STYCZNIA –    REJON    V   – PANI    JOLANTA D.

ul . Apteczna , Spokojna(Buczka) , Chopina , Czarneckiego , Dolna , Drzymały , Firleja , Geodetów , Inwestorska , Kochanowskiego , Konopnickiej , Kościuszki , Krasickiego ,

Kraszewskiego , Lanca , Nowowiejska , Paderewskiego , Plac Św. Wojciecha , Południowa , Przemysłowa , Rataja , Rzemieślnicza , Sienkiewicza , Strażacka , Topolowa , Tuwima ,

Witosa , Wojska Polskiego , Wschodnia ,  Zachodnia , Zamkowa ,

KRZYWY RÓG ,  NOWINY ,  ZAKRZEWKO

Środa    29  STYCZNIA –   REJON    VI   – PANI   DOROTA M.

ul . Elbląska , Jaśminowa , Kresowa , Krzywa , Kwiatowa , Szkolna , Zawiszy ,

AWAJKI , DARGOWO , DRULITY , KEDYŃSKI  BÓR , KIELMINEK , MARZEWO ,    PINIEWO ,

 TOLPITY , TULNO , WAKAROWO , WÓJTOWIZNA ,  ZIELONKA PASŁĘCKA

Czwartek   30   STYCZNIA –    REJON    VII    – PANI  MARIOLA  B.

ul . Bankowa , Dworcowa , Firmowa , Gwiezdna , Ks. Cyganka , Ks. Hrynyka , Limanowskiego , Malinowa , Przedszkolna , Różana , Sadowa , Słoneczna , Westerplatte , Zielona , Zwycięstwa

Czwartek    30  STYCZNIA –    REJON    VIII    – PANI   ANNA  W.

ul . Chrobrego , Dąbrowskiego , Kolonia Robotnicza , Kopernika , Osińskiego , 3-go Maja ,

 Sprzymierzonych ,

BRZEZINY , BUCZYNIEC , CZARNA GÓRA , KĄTY ,  KRASIN ,  NOWA WIEŚ ,

PÓLKO , RYDZÓWKA ,

PIĄTEK    31 STYCZNIA –    REJON    IX    – PANI   SYLWIA  ZIELIŃSKA

ul . Gdańska , Piłsudskiego,  Pl. Grunwaldzki , Polna , Wł. Jagiełły , ZIELONY GRĄD

(DLA OSÓB,  KTÓRE  NIE   ODEBRAŁY    ŻYWNOŚCI   W   WYZNACZONYCH    TERMINACH )   

3-4  LUTY 2020  (poniedziałek,wtorek)

5  LUTY 2020  (środa)    8:30-12:00

Wydanie przy ul Westerplatte 55

W GODZINACH   8:30 do 15:00    PRZERWA od 11:30 do 12:00 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 85

W poprzednim tygodniu: 105

W tym miesiącu: 39

W poprzednim miesiącu: 543

Wszystkich: 5277

ŚWIETLICE ŚRODOWISKOWE

Od 1 stycznia 2019 roku w strukturach MGOPS w Pasłęku funkcjonują ośrodki wsparcia dziennego w formie świetlic środowiskowych realizujące elementy socjoterapii. Są to świetlice FANTAZJA w Drulitach oraz PROMYK i POMOST w Pasłęku