Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Harmonogram wydawania żywności

Utworzono dnia 15.10.2018
Czcionka:

,,MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PASŁĘKU,,
INFORMUJE, ŻE OD DNIA   5 LISTOPADA DO  12 LISTOPADA
 ROZPOCZNIE   SIĘ WYDANIE   ŻYWNOŚCI W RAMACH

Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020   
 W GODZINACH od 8:30 do 15:00
      PRZERWA od 11:30 do 12:00
                                         
Poniedziałek  5 LISTOPADA–   REJON   I  – PANI  SYLWIA Z.


ul.Mickiewicza , ANGLITY, ANIOŁOWO, BORZYNOWO , MARIANKA,  KROSIENKO, SOKÓŁKA, SAKÓWKO,  STARE KUSY
KROSNO,  LESZCZYNA,  ŁĄCZNA,  NOWE  KUSY,  ROGOWO, RZECZNA,


Poniedziałek  5 LISTOPADA–   REJON    II  – PANI  DANUTA  P.


ul. Steffena,  BĄDY, DAWIDY, GULBITY, KAJMY,KAWKI, KOPINA,
 KUPIN, ŁUKSZTY, ROBITY, STEGNY,


Wtorek  6 LISTOPADA –   REJON   III   – PANI  ALDONA C.


ul.Chodkiewicza ,GOŁĄBKI, GRYŻYNA, KWITAJNY, LEŻNICA, NOWY CIESZYN,ROGAJNY, RZĘDY ,SAŁKOWICE, SKOLIMOWO, SUROWE , ZIELNO  


Wtorek  6 LISTOPADA - REJON   IV  – PANI    AGATA  C.


11 Listopada, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Działka,  Jana Pawła II, Juliusza  Kolonia Zdroje,  Leśna, Ogrodowa , Parkowa,  Partyzantów, Spacerowa, Słowackiego,
 Spółdzielcza, Wiśniowa , Zacisze,


Środa   7 LISTOPADA –    REJON    V   – PANI    JOLANTA  D.


Andersa, Apteczna, Buczka, Chopina, Czarneckiego,  Długa, Dolna, Drzymały, Elbląska,  Firleja, Geodetów, Inwestorska, Jaśminowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Krasickiego, Kraszewskiego, Kresowa, Krzywa, Kusocińskiego, Kwiatowa,  Lanca, Nowowiejskiego,
Paderewskiego, Plac Św. Wojciecha, Południowa, Przemysłowa, Rataja, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Strażacka, Szkolna,  Topolowa, Traugutta, Tuwima, Widokowa, Wileńska,Wiosenna, Witosa, Wojska Polskiego, Wschodnia,  Zachodnia,  Zamkowa, Zawiszy Czarnego ,


Środa  7 LISTOPADA –   REJON    VI   – PANI   DOROTA M.


AWAJKI, DARGOWO,  DRULITY, KIELMINEK, KRONIN, KEDYŃSKI  BÓR,
MAJKI,  MARZEWO,    PINIEWO,TALPITY, TULNO, WAKAROWO,
WÓJTOWIZNA,   ZIELONKA PASŁĘCKA, ZIELONY GRĄD


Czwartek   8 LISTOPADA –    REJON    VII    – PANI  MARIOLA  B.


Bankowa, Dworcowa, Firmowa,  Gdańska,  Gwiezdna , Ks. Cyganka, Ks. Hrynyka, Limanowskiego, Malinowa , Piłsudskiego, Pl. Grunwaldzki, Polna, Przedszkolna,
Różana, Sadowa, Słoneczna,  Westerplatte,   Wł.Jagiełły,   Zielona, Zwycięstwa


Czwartek  8 LISTOPADA –    REJON    VIII    – PANI   JÓZEFA  W.


Chrobrego, Dąbrowskiego, Kolonia Robotnicza, Kopernika, Osińskiego, 3-go Maja
Sprzymierzonych, BRZEZINY, BUCZYNIEC, CZARNA GÓRA, KĄTY, KRASIN,
NOWA WIEŚ, PÓLKO, RYDZÓWKA,WIKROWO


9 LISTOPADA   i   12 LISTOPADA (piątek, poniedziałek  )
DLA OSÓB,  KTÓRE  NIE   ODEBRAŁY    ŻYWNOŚCI   W   WYZNACZONYCH   

TERMINACH )    Wydanie przy ulicy Westerplatte 55

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Listopad 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 6

W poprzednim tygodniu: 30

W tym miesiącu: 106

W poprzednim miesiącu: 181

Wszystkich: 3871